HAKKIMIZDA

TURKWIND KİMDİR ?

2013 yılında kurulan Turkwind Solar patentli teknolojileriyle enerji sektörüne öncülük etmektedir. Turkwind Solar enerji sektörünün tüm aşamalarında değer yaratmayı hedefleyen öncü teknolojisi, müşteri ve iş kalitesi odaklı çalışma prensibiyle faaliyet alanında sürekli büyüyen bir şirkettir.

Saha keşfi, Simülasyon, Malzeme Seçimi, Mühendislik Hizmetleri, Kurulum Hizmetleri, Uygulama Planı, Proje Takibi ve Teknik Çözümlerden oluşan geniş bir portföy yönetmekteyiz. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti, ürün ve hizmet kalitesidir.

Çözüm ortağımız Alman Nordwind şirketi ile sahip olduğumuz teknolojilerimizin her zaman arkasındayız. Kurduğumuz modern Güneş Enerji Santrallerimiz (GES) , panellerimiz, ürün tedarik ve proje uygulama sistemimiz ile sürdürülebilirliğe önemli katkılar sağlıyoruz.

Faaliyet alanımızdaki fırsatları değerlendirmek için daha çok çalışıyor çözüm ortaklarımıza, müşterilerimize, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve topluma değer katıyoruz.

Turkwind Solar yaptığı her projede odak noktasını önce insan-doğa ve kalite olarak belirleyerek faaliyetlerini sürdürmektedir.

+90 232 856 10 04
+90 232 856 10 05
info@turkwindsolar.com
Turkwind Enerji Teknolojileri A.Ş. Design_By:Tekin Bilişim ve Bilgi Teknolojileri